| ioanaca a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa vorbesc cu el de fiecare data cand incerc sa deschid gura in fata lui o dau in bara. Cum sa vorbesc ca sa stiu ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Dudăăăă a răspuns:

Da-te pe langa el. Vorbeste cu prietenii lui.Imprieteneste/te cu el.Pt ca daca o sa discutati despre orice, o sa va scapati unul dintre voi si o sa va destainuiti sentimentele.Deocamdata trebuie sa ii observi caracterul, si vezi daca il aveti asemanator, si daca nu, eu zic ca nu are roost sa mai incerci,

Iti doresc sa reusestiiiilove struck te puppp si vreau si eu fundita te rog:*

2 răspunsuri:
| ILoveRockelle75 a răspuns:

Cheama-l in baia fetelor (sau a baietilor) si vorbiti...sau faceti si altceva

| danyyy_9054 a răspuns:

Buna sincer eu cred ca el stie sigur ca iti place de el si fie ca vrea sau nu el cam profita incearca sa intorci un pic situatia si atunci cand incerci sa vb cu el prefate ca e doar un amic de care nu prea iti place. aaa si incearca sa il tii in sah ca el o sa zica opa ce o fi cu ea de e asa indiferenta cu mine sti ia sa vad si uite asa i trezesti intersul. garantat merge. din experienta. sper sa te fi ajutat bafta