| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place de un tip si am încercat sa vorbesc o data cu el. Normal ca am dat-o-n bara nasol de tot... :3 Sa mai încerc sa il contactez?

2 răspunsuri:
| Io4 a răspuns:

De ce sa-l contactezi tot tu? de obicei atunci cand placem pe cineva si incercam sa ne bagam in seama, atunci se intampla cazuri de genul asta. Acum, tu tot ce vrei faci. Insa parerea mea este ca nu e prea ok sa te bagi asa insistent daca zici ca ai dat-o in bara cu ceva. Dar depinde cu ce ai dat-o in bara.

| Puscasu_Andrey_1980 a răspuns:

Dacă inima ta zice da, și el te place ar fi bine sa o mai faci! dar fără emoții ca atunci o dai în bara iar!