| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu sunt foarte sigura ca si lui de mine. insa in pauze cand ma duc pe langa el el zambste la mine, cateodata ne mai si jucam ( nu asa ca, copii mici ) si asta ma face sa cred ca si el ma place. el spune ca prietena mea cea mai buna este gagica lui, vine la ea dar nu e nimic serios e doar o gluma. ei ii place de el. voi ce credeti? ar trebui sa-i zic? si daca spune tuturor? eu nu ma vad cu el decat la scoala? ce ar trebui sa fac? il plac mult

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Puneti-o de-o partida-n 3, nu fiti fraieri rolling on the floor

| Gherasa_Gabriel-Andrei_1998 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ceea ce simti atata timp cat gesturile lui te fac sa crezi ca te-ar place! cine stie?! incearca si poate ai dreptate si el te place

| termanEmil a răspuns:

Arata-i ca esti geloasa

| Poetul_Razvan_1990 a răspuns:

Buna eu zic sa incerci ca incercare moartea nu are