| hello1234 a întrebat:

In clasa mea este un baiat pe care il plac si toata lumea zice ca ma place dar nu stiu ce sa cred. el vine mereu la mine in pauze si cand ne mai mutam prin ore ma cheama langa el si e gelos cand vin alti baieti la mine si imi fac diverse lucruri si zice ca el e cu mine si ca sunt a lui si sa nu se atinga nimeni de mine. Am si iesit de cateva ori cu el dar nu singuri cu o prietena. ma suna mereu cand nu stiu ceva de scoala. mie mi-e teama sa nu fi aflat ca-l plac si sa faca misto. Cum ar trebui sa ma comport cu el si cum pot sa-mi dau seama daca ma place sau nu? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Eu cred ca e clar! Te placebig grin Si tu trebuie sa faci ce face el, cand te cheama sa stai cu el in banca, du-te zambind glumeste cu el, priveste-l in ochi. Si apoi trebuie sa se lege cevabig grin Bafta:*

4 răspunsuri:
| yAdrian a răspuns:

Pai dai si tu impresia ca-l placi! Imbraca-te in ceva gen colanti pune-ti posteriorul in evidenta, Poarta sutien sa-ti ridice sanii sa para ca sunt mari(sau daca ii ai deja mari e si mai bine). Cam la asta se uita baietii aa si nu te machia prea strident! Bafta :* si casa de piatra si copii de caramida laughing

| hello1234 explică (pentru yAdrian):

ADYBOSS: nu prea cred ca doar asta conteaza pentru un baiat! dar merci oricum!