| Tinusikk a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp
in curind am aflat ca si lui ii place de mine.am primit un mesaj de la el in care mi-a spus ca ma place si in care mi-a spus sa ne intalnim marti sau miercuri, l-am mai intrebat odata luni cind anume marti sau miercuri. el a spus ca miercuri dar cind i-am scris marti intrebindu-l unde ne intalnim nu a mai raspuns...
nu inteleg ce se intimpla
prietenii spun ca este in legatura cu religia ca are alta religie dar eu nu stiu ce sa mai cred, cind ma vede se uita lung la mine, dar eu nu stiu ce sa fac, e un fel de tradare, sincer nu stiu ce sa fac
dar totusi il iubesc cu toate ca incerc sa nu arat asta nimanui dar totusi il iubesc enorm si nu-l pot uita
va rog mult
am nevoie de sfaturile voastre...
astept
funda:*

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pai sfatul meu ar fi sa vorbesti cu el foarte sincer despre subiectul asta. Intreaba-l de ce a facut asta daca apoi nici nu ti-a mai raspuns la sms. Trebuie sa fie un motiv. Iar in legatura cu religia. cunosc persoane de religii diferite care se iubesc foarte mult.Bafta.Sper ca te-am ajutat cat de cat.