| Lewandowski a întrebat:

Deci. iubesc enorm o fata, i-am spus ca o plac, iar ea mi-a spus sa nu ma supar, dar nu a simtit asta niciodata, asa ca ea crede ca nu ar avea rost sa incerce. Am inteles-o perfect, insa nu prea ma pot obisnui cu ideea. Dupa ceva timp am intrebat-o daca e indragostita de altcineva si daca regreta ceva? Mi-a spus ca este puternic indragostita de altul, si, da, regreta ceva dar nu mi-a spus ce..In cele din urma consider ca nu are rost sa mai incerc, dar o plac foarte mult, imi doresc enorm o prietena, iar ea este cea mai potrivita fata pe care am intalnit-o, mi-e gandul numai la ea si nu mai stiu ce sa fac. Ma puteti ajuta? Ce as putea sa fac sa o uit totusi, pentru ca eu consider ca e mai bine asa? Multumesc anticipat! Astept raspunsurile voastre sau sfaturile! happy

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu zic sa o lasi in prostia ei, e doar o jigodie ordinara, e pacat de tine sa te umilesti in fata javrei. mai bine cauta o fata normala la cap

| Lewandowski explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Cred ca esti pe dinafara! De unde stii tu ca e asa? Eu voiam cu totul si cu totul un alt raspuns! Daca m-a refuzat nu inseamna ca e asa cum spui tu!

| neutrino a răspuns:

Cu timpul o vei uita.

| LoveSleep a răspuns:

Ai mai postat întrebarea asta, răspunsurile, vor fi aceleași.

| Felys a răspuns:

Cui pe cui se scoate, incearca sa iti faci o prietena, chiar daca la inceput nu simti nimic pentru altcineva poate in timp te vei obisnui cu noua fata si o vei uita pe cea care ai doar tu sentimente si nu sunt reciproce

| Lewandowski explică (pentru Felys):

Cred ca asta e cea mai buna varianta! Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat