| alltherightmoves a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, si nu stiu uneori cred ca si el ma place alteori nu.Adica sta de vorba cu mine pe mess, si la scoala mai vorbim din cand in cand, uneori ma mai duc la el sa il mai ajut cu niste teme si suntem apropiati, daca pot sa zic. dar cand e la scoala, in pauza sta mai mult de vorba cu o alta colega.Cand suntem amandoi se poarta frumos cu mine. Dar cand sunem la scoala nu prea exist.Cum am zis mai sus am impresia ca uneori ma place pe mine alteori pe cealalta colega.Eu ce ar trebui sa cred 100%?

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Eu cred ca se poarta cu tine normal, la fel cum s-ar purta si cu o alta colega si nu cred ca simte ceva special pentru tine! Faptul ca-l ajuti la teme il obliga sa se poarte frumos!

| deni_6616 a răspuns:

Din pacate sunteti just friends dar vb cu el spune-i ce simti