| Nicole_7736 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din liceu, chiar din clasa mea.Ne impacam foarte bine. nu demult i-am zis despre tot ce simteam eu catre el, dar mi-a zis ca m-a vazut de miina cu altcineva in oras.citeodata iesim in oras, dupa ore ne plimbam impreuna. nu stiu ce sa cred. daca si el ma lace sau nu.va rog sa ma ajutati? pls.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Aratai ca iti place de el.

| secsilicioasa a răspuns:

Te place asta e sigur dar cred ca deocamdata vrea el mai multe semnale de la tine. Daca tu nu ii transmiti prin limbajul trupului ca iti place de el si ca iti doresti sa fiti mai mult decat colegi el e confuz.Deci poarta-te altfel decat prieteneste. flirteaza cu el si de la un flirt nevinovat se va ajunge unde iti vei dori.Succes!:*

| Nicole_7736 explică:

Mda.putine indicii nici nu stiu ce sa cred... daca cineva ma poate ajuta.

| Nicole_7736 explică:

Mmm.merci mult.eu deja i-am aratat ca-mi place...chiar i-am si spus-o, dar acum ma gindesc ca astfel am facut o prostie.