| boemdancehaha a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala, cu un an mai mare, dar nu stiu cum sa ma apropii de el. In fiecare an, in aprilie, scoala mea are un concert si eu cu inca doua colege cantam mereu, atat vocal cat si instrumental. Anul acesta ne-am ales o melodie care nu are are negativ super reusit si care ar suna perfect cu pian. El canta la pian foarte bine. Credeti ca ar fi ciudat sa il intreb daca ar vrea sa ne acompanieze el? Funda for the best :*

Răspuns Câştigător
| StefanJobs a răspuns:

De ce sa fie ciudat? Te duci/va duceti si-l rogi/rugati frumos sa va ajute. Si asa incepeti sa va si imprieteniti si urmeaza partea a doua (aia legata de "imi place de el")

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Normal ca nu. Tocami ar fi o oczie perfecta in a te apropia de el si sa filtrezi cu el. Du-te cu prietenele tale si vb cu el. Doar de pian, in timp ce mai faceti o pauza din exersat mai vb cu el putin, te bagi in seama cu el, vb despre relatii, cum ar vedea el o relatie, ce fel de fete ii plac lui si alte discutii legate de cupluri si cand ajungi intr-un punct anume in care poti sa il intrebi daca ar vrea sa fie cu tine sau daca ii place de tine sau ii zici ca iti place de el f mult privindul in ochii ca sa pari sincera cand ii zici ce simti pentru el. Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzz

| yyyyy a răspuns:

Ar fi perfect!

| costin95 a răspuns:

Nu ar fi ciudat pentru ca daca stie sa cante e si normal. cu ocazia asta ii poti lua si numarul de telefon

| Georgenutza a răspuns:

Nu chiar ar trebui sa il intrebi poate fii inceputul a ceva frumos...incearca