| xArtstic a întrebat:

Imi place de un baiat de la scoala si din cauza unei asa zise prietene el a aflat. Tot timpul cand trec pe langa el se uita la mine ( asa facea si inaiete sa afle ). Dar nu stiu de ce prietenul lui cel mai bun se uita la mine ( asa facea dinainte ), la inceput nu am crezut ca va mai continua sa se uite. Cand e cu el ( baiatul pe care il plac ) atunci nu se mai uita la mine.

P. S. Nu vorbesc cu el ( baiatul pe care il plac ).

1 răspuns:
| xMikishor a răspuns:

S`ar putea ca prietenul baiatului pe care il placi sa te placa. Dar daca spui ca si baiatul de care iti place se uita la tine e posibil sa se uite la tine deoarece te place sau poate ca doar arati bine. [stii cum sunt baietii]. Sfatul meu pentru tine ar fi sa vorbesti cu baiatul care iti place si sa vezi ce crede despre tine. Bafta.winking