| nuteintereseaza a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala si i-am spus. a spus ca nu vrea sa fie cu mine, asta dupa ce prietenul lui i-a spus ca lui nu ii place si tot felul.in urmatoarele zile s-a legat de mine si el si colegii lui.nu stiu ce sa fac.si eu si prietenele mele am crezut ca am multe sanse sa fiu cu el.va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac.ar trebui sa-l uit? daca da cum? daca nu spuneti alte solutii. dau funda celui mai folositor raspuns

1 răspuns:
| dragutza98 a răspuns:

Pai mama mea e pshiholog si mie mi-a spus ca sa il uit pentru ca poate poti gasi altul si mai dragut