| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 7 si unui baiat din clasa a 8 a ii place de mine mi-a spus ca ii place de mine si sa ii dau maine la scoala raspuns daca vreau sa fiu cu el sau sa nu fiu cu el dar nu stiu daca ii place de el voi ce spuneti sa-i dau o san FUNDITA ajutati-ma VA ROG DIN TOT SUFLETUL

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Buna. Uite un sfat : Nu te arunca din prima pe el!

Atunci, va fi sigur ca il placi nu va mai avea pentru ce " sa lupte ". Trebuie sa mai lungesti, ca sa iti dai seama daca el chiar te place. pentru ca, daca renunta din prima, e clar ca nu are nici un rost sa mai continui.

Dar daca vezi ca isi doreste cu adevarat, eu zic ca merita o sansa. Fii misterioasa, indu-l in eroare!

Mult succes!

| andreeaww a răspuns (pentru Rawwrr):

Problema e ca eu il plac un pic dar nu stiu si trebuie sa ii dau raspunsul maine la scoala as vrea sa-l evit dar sigur intra in clasa la mine ca de fiecare data nu stiu ce sa fac o sa gasesc o cale multumesc pentru sfat

| Rawwrr a răspuns (pentru andreeaww):

Iti las id-ul pe privat, adauga-ma daca vrei sa povestim mai multe.

3 răspunsuri:
| EvelineHappy a răspuns:

Eii bine ascultati inima..Gindestete bine inainte de asta..La mine a fost cam asa ceva un baiat de la mine din clasa a sps ca vrea sa fie cu mine ei bine il placeam un pic dar dupaun timp mergeam dupa mine oriunde si i-am dat papucii peste 2 zile LOOL asa-i? cel putin nu te da in vint si ascultati inima:*:*