| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat f.mult. Dar el ma baga in seama si vorbesee "cu sentimente" cand ramane sinngur... si ma baga in seama doar cand vrea. Ce ar trebui sa i zic :-s?

Cred ca stie ca il plac.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te-a prins pe picior gresit si acum se joaca cu tine asa cum pofteste.

| blueheart a răspuns:

Hei! Nu prea esti fericita asa.Ar trebui sa te intrebi de ce se comporta asa cu tine. Poarta o discutie serioasa cu el.Ori esti cu mine si te comporti asa cum trebuie si cum merit, ori lasa-ma in pace! Asa e normal.Fiecare persoana are dreptul la fericire. De ce sa fii tu cea care sufera? Daca te place cu adevarat isi va schimba comportamentul. Daca nu, lasa-l.Isi va da seama mai tarziu ce a pierdut.
Succes! happy

| victorandrei a răspuns:

Sa il ignori si daca te place vine el singurel la tine, daca nu asta e viata cauti altu.

| anonim_4396 explică (pentru victorandrei):

Multumesc puppy dog eyes de sfat

| BLeur a răspuns:

Lasă-l dă-l dracu, te foloseşte. Are pe altele şi când vrea vine la tine. Nu are rost, ignoră-l şi vezi ce semne dă, dacă nu te mai bagă în seamă, a vrut doar să te folosească.
Succes. big grin

| ღSecretღ a răspuns:

Depinde cum alegi tu, daca chiar il placi poarta o discutie foarte serioasa cu el si intrebal daca si el te place, daca nu uital dupa descrierea ta pare un profitor care se da la tine doar cand are el chefwinking

| Maryan17 a răspuns:

Ee o idee buna cum a zis victor!, dar mai poti face si,,, Daca iti place de el cu adevarat ar trebuie sai comunici toate sentimente pe care le ai pentru el!, succes!