| oanasunshine a întrebat:

Hei happy. Deci eu plac un baiat laughing. El stie asta, dar nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu. Inainte sa afle ca il plac, ma baga destul de des in seama pe mess, insa, dupa ce i-am spus, nu a mai spus nimic. Se uita tot timpul la mine, cand sunt in spatele lui se intoarce, si cand suntem in aceeasi sala sau incapere se uita dupa mine si vrea sa fie prin apropierea mea. Eu ce sa cred? laughing) Funda.

4 răspunsuri:
| oanaade a răspuns:

Te place, te asigur. Asa sunt toti baietii. Intreaba-l si tu pe el sa vezi ce iti zice. poate ne chemati la nuntalaughing

| xAnDyBoYx a răspuns:

Te place, crede-ma.Cel mai bine ar fi sa-l intrebi si tu daca te place.Dar.nu de fata cu toata lumea. Uneori copiii pot avea reacti ciudate

| CityOfSatan a răspuns:

S-a speriat! E o reactie normalalaughing! Te place.

| mihaela7228 a răspuns:

Ca te place