| anonymusl a întrebat:

Imi place de un baiat, il cunosc de 8 ani...Suntem in aceeasi clasa si ne intelegem foarte bine, suntem chiar foarte apropiati. Mai demult mi-a spus ca sunt draguta, insa acum spune ca ii place doar interiorul meu.Problema e ca, el i-a spus acum putin timp unei fete ca o place mult si totusi, el nu ii da atata atentie cata imi da mie. Nu stiu daca ma place pe mine sau pe acea fata... Cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E Indescis-Asteapta de la vre-una din voi o miscare ca sa isi dea seama pe care sa o aleaga. Daca iti place de el baga tare.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Sfat:relatiile intre colegi sau prieteni vechi nu tin

| Elenna219 a răspuns:

Cu siguranta te place, dar probabil nu ca iubita ci ca o prietena buna.

| neutrino a răspuns:

Va place pe amandoua: pe tine pentru interiorul tau, pe ea pentru exteriorul ei.

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca va place pe amandoua. Cred ca depinde care dintre voi va face primul pas.

| miru20cmrecords a răspuns:

Probabil va place pe amandoua.