| Elial a întrebat:

Este un baiat de la mine din clasa care ma place...adica nu stiu sigur. Mie mi-a placut foarte mult de el, iar acum mi-a spus chiar azi ca si lui i-o placut de mine dar ca si acum sunt draguta, la scoala ne intelegem foarte bine, dar nu stiu parca nu ne prea suportam, adica el zice ca sunt prea dura si invat prea mult... ce sa fac sa ma comport mai frumos cu el si sa il fac sa ii placa mult de mine?

Răspuns Câştigător
| al3utzu a răspuns:

Nu! Poate putin... El chiar te place dar stii cum sunt baietii nu vor sa sa-ti dai seama ca-i poti avea la picioare. El te place si poate incearca sa-ti arete ca opusii se atrag(si eu am incercat)... Oricum te place.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te comporți mai frumos? Îl bați, îl înjuri, îl înveți la prosti, etc?
Fii tu însăți și este suficient. Înveți pentru viitorul tău!
Pa, pa.

| Beatrice a răspuns:

Poate lui nu ii place de tine și pur și simplu a găsit niște scuze ca sa nu te superi. Părerea mea ca nu te place. și un băiat care nu te place, greu îl dobândești xD [testatlaughing] dar poate tu ai mai mult noroc și o sa reușești. Băieților nu le plac fetele dure, trebuie sa fii mai draguți cu ei. [omg nici prea draguța sa te calce în picioare]

| crystynaradu a răspuns:

Vorbeste cu el si iti urez succes, eu cred ca va potriviti foarte bine.