| ingerasdragalas a întrebat:

Imi place de un baiat la nebunie! Dar lui nu ii place de mine, ce fac ca sa ma placa? Am mai pus o intrebare despre parkour pentru ca lui ii place si poate asa ma apropii de el.Va rog raspunsuri rapide!

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Uite ce poti sa faci, Lavi:
1.Te duci la el si il privesti in ochi.
2.Nu pleci din fata lui.
3. Daca incepe sa te injure, tu nu reactiona.
4. Daca incepe sa dea in tine, te feresti.
5.Cred ca stiu despre ce baiat e vorba, asa ca sigur o sa inceapa sa faca ca maimuta(cum numai el stie sa faca), sa iti tipe in ureche"Ce vrei femeie?!".
6.Il ia de mana si il duci intr-un loc ferit de lume.(el sigur o sa faca rosu in obraji, tu nu face la fel)
7. Spune-i ca il placi si intreaba-l daca te place.
8. Daca zice nu, da-i una in bot si mai intraba-l odata. Daca zice iar nu, ia-l de gat si spune-i:"IUBESTE-MA, TEMBELULE, VREAU SA MA PLACI, CE NU INTELEGI!?"
9.Acum sigur o sa zica da.
10.Da-i o palma peste fata si spune-i ca a fost o farsa.
PS:Sper sa-ti mearga! Urmeaza cei 10 pasi! Si fii atenta sa nu te vada nimeni!(ai grija mai ales la mine, sunt cu ochii pe tine!)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti cauti unul care sa te placa.

| MindExplode a răspuns:

Buna
1.Priveste-l in ochi
2.Incerca sa zimbesti mai mult cind esti prin preajma lui
3. Daca va cunoasteti intra in vorba cu el.

Sper ca te-am ajutathappy

| TheCrab a răspuns:

Ppffff.ti-a spus el ca nu te place? sau tu presupui asta? trimite-mi privat backhappy

| antoniaYoyo2 a răspuns:

Sincer sunt in aceiasi problma imi place de un baiat si nu stiu ce sa fac? am impresia ca i place de pr mea care nue frumoasa se da pe lanaga ea mi-a spus o fata dar nu eu am vazut asta poate ca minte sa ma faca geloasa nu stiu