| Lalala a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare cat mine cu un an si l-am intrebat daca ii place de mine dar nucryingcrying...nu stiu ce sa fac, il iubesc mult. Ce ma sfatuiti sa fac? Sa incerc sa il uit sau sa ma fac mai prietenoasa, mai placuta?straight face

Răspuns Câştigător
| madelf a răspuns:

Pai, eu as zice asa(am trecut si eu prin asta)"apropie-te de el si fa in asa fel incat sa aiba incredere in tine, atunci cand are o problema sa poata sa vina la tine sa-i dai un sfat. daca merge treaba bine, daca reusesti sa te apropii de el si sa fiti prieteni, fa-ti o schimbare de look, imbraca-te usor mai sexy.subliniez :usor...nu haine mulate ci putin decoltate si chestii de genu' ca sa vada ce a pierdutsmugsi dupa aia cand sunteti prieteni buni, il mai poti intreba daca nu ar vrea sa fiti mai mult decat prietenithinking
Ai grija... daca vrei sa mai vorbim da add happy_zooz >big grin

3 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Gigel, nu e o merioneta sexuala!
asa am patit si eu chiar saptamana trecuta doar ca eu m-am resemnat! nu este genul meu sa renunt insa daca nu vedeam nici o continuitate nu aveam de ce sa ma agit, asa si tu! timpul o sa le rezolve pe toate, stai calma! nu face din asta o tragedie o sa'si dea seama ce a pierdut dar tu atunci o sa fii departe si o sa'i faci cu ochiu' din merswinking
daca intelegi ce vreau sa zic!
xoxo

| Damian a răspuns:

Pai si cum ia-i spus? te-ai dus la el si la-i intrebat. ma placi? si el a zis nu. mai intai imprieteneste-te cu el, mai cunoasteti-va, ca asa dupa aspect. omu ce o fi zis ca esti obsedata de el. chestile astea dureaza, si sa plagiez pe cineva de pe aici "din prietenie se naste dragostea" mult noroc!

| Kidd ♡ a răspuns:

BunahappySfatul meu este sa-l lasi in pace, sa-l uiti.Stiu ca este greu dar:va veni singur la tine intr-o ziwinking si fi sigura ca roata se intoarce.Am patit-o si eu deci stiu cum este. Daca vrei lasa-mi id-u' tau pe privat si vorbimkiss