| smokeflame a întrebat:

Am nevoie din nou de ajutorul tau. Am 12 ani si imi place de o fata din clasa. Ea a spus ca sunt dragut si ca sunt de treaba, dar nu stiu daca ma place. Banuiesc ca place pe altcineva... Cand am intrebat-o, a spus ca ea place un baiat care are ochii caprui (ca si mine). Imi place foarte mult de ea, e politicoasa, prietenoasa, draguta si chiar vreau sa fim impreuna, dar multi baieti din clasa o plac. Ce sfaturi imi dati ca sa o fac sa ma placa mai mult?

Răspuns Câştigător
| razvanf a răspuns:

Daca e cea mai frumoasa fata din clasa nimeni nu ii va spune nimic pentru ca toti sunt timizi.

Ce trebuie sa faci este sa o inviti la o prajitura sau la o plimbare si sa ii spui ca tie iti place foarte mult de ea si doresti sa fiti impreuna, apoi indragostitiva!

Succes!

| smokeflame explică (pentru razvanf):

Mersi mult, cred ca ma va ajuta foarte multtongue

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca te place oricum si poate daca ai invita-o undeva sigur ar accepta

| Antoonel a răspuns:

12 ani? Nu ca eu as fii mai mare, dar na. Invit-o la un suc, in parc sau la mall si la sfarsit te duci cu ea sa o conduci pana acasa. Acolo ii spui sentimentele tale, iar daca si ea simte acelasi lucru, BOING, ii bagi limba in gat. Succes.