| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare cu 2 ani.
Nu are prietena.am mai fost cu el.de fapt a fost primul meu prieten. Ne-am certat acum 2 luni. Din cauza mea. Inca imi mai place de el.As vrea tare mult sa mai fim impreuna dar eu nu am curajul sa fac primul pas. Nici nu prea vb cu mine.Era foarte supart pe mine cand ne-am despartit. Ce pot sa fac?straight face Ms:*

4 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Ce ar trebui sa faci e sa il chemi undeva si sa ii explici ca ai avut, nu stiu, o pasa proasta sau ceva si ca nu ai fi vrut de fapt sa te desparti de el, promite-i ca de data asta o sa tina mai mult, dar depinde ce s-a intamplat cand v-ati despartit, nu stiu daca o sa mai vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca il mai freci mult la icre cu despartiri si (re)impacari, o sa-si ia lumea-n cap! ori mergi la el in genunchi si-i spui ca-i pare rau(dar sa vada ca esti sincera...) ori o lasi balta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-l gelos! Intalneste-te su un alt baiat si fa in asa fel incat el sa te vada si aopi el iti va cere sa va impacatiwinking

| catalyn22 a răspuns:

Incearca sa ii zici asta pe mess si o sa inteleagawinking