| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat!happy Ne-am cunoscut pe facebook.Cu o luna in urma stabilisem sa ne intalnim... Mi-a aratat si ca ma place deoarece el ma invitase in oras, dar inainte cu o zi de a ne intalni si-a schimbat statusul "in a relationship" sad. Acum este din nou single...Va rog sa ma ajutati. Cum sa il abordez?

1 răspuns:
| daniela25 a răspuns:

Uite ce cred eu : ca el si a schimbat status-ul inainte cu o zi pentru ca stia ca asa u nu vei mai vrea s iesi cu el! probabil nu a stiut cum sa amane el intalnirea. i-o fi fost rusine sau nu stiu... dar u cand vbisei ultima dt cu el? si faza :"cum sa il abordez "... ar trebui sa il intrebi direct daca ii place d altcineva sau daca mai vrea s iasa cu tine. dar nu ii vorbi asa ca si cum l ai certa pentru ca at s ar putea s iti raspunda nu tocmai frumos si te ai simti prost :d sper ca te am ajutat happy big grin