| gabitzapapusika2000 a întrebat:

Imi place de un baiat nu de putin timp neam cunoscut si verisorul lui m-a placut dar ne-am despartit pentru ca nu aveam multe lucruri in comun si vorbeam mai mult cu el si el vroia sa vb cu mine dar il mai place o fata cu care a mai fost si lui ii mai place de ea (app: aia vrea sa ma omoare) si el iese cu mine afara mai mult si vb in fiecare zi si voi ce credeti ca va alege pe mine sau pe ea (nu se pune problema de corp si el se tine cu mine de mana...) dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| roSenD99 a răspuns:

Pai vaza e cam asa vb cu el deschis daca te place si daca vrea sa fie cu tine, si daca ar vrea sa renute la ea pentru tine daca nu degeaba incerci vorbeste cat mai mmult cu el pana o sa ajungi la acest subiect el se va gandi si iti va spune atunci.ai daca a mai fost cu acea persoana poate s-a plictisit de ea si o sa vrea cu tine deci totu depinde de el. sper ca ti-am fost de ajutor

| gabitzapapusika2000 explică (pentru roSenD99):

Multumesc o sa inkerk sa fac asta merciwinking.

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Pai poate ca nu vorbeste cu tine ca te-ar placea poate te considera o amica nu stiu.Am incercat.