| Andreeeea a întrebat:

Imi place de un baiat. Si la inceput si lui ii placea de mine. Ne-am sarutat, imbratisat. Dar cateodata abia leaga doua cuvinte cu mine. Si alteori se tine numai dupa mine. Am aflat de la prietenii lui ca nu ii mai place de mine. dar el tot imi zice sa ne sarutam... dar astazi abia m-a bagat in seama. ce ziceti? mai merita sa am sperante la el? sau isi bate joc de mine?

5 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Poate ii place de tine, dar ii este rusine sa le spuna prietenilor lui "-Ma, imi place de fata aia". poate vrea sa para mai dur asa, care numa foloseste fetele sau ceva de genul si nu recunoaste ca ii placiwinking...cand este doar cu tine, normal ca te saruta, te imbratiseaza daca ii place de tine.
ramane sa vorbesti cu el fata in fata, doar voi doi si sa-l intrebi ce vrea de fapt.

| AlexAlba a răspuns:

In primul rand ...depinde de varsta, cati ani aveti? in al doilea rand daca ai aflat ca lui nu ii place de tine nu intelg de ce mai te gandesti la el si in al treilea rand... nu stie sa lege doua vb cand ii cu tine sau in general? ast rasp

| Fritsa a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta da numai ca la mine e muuuult mai complicat. Ai vazut vreun baiat care sa zica sunt mort dupa fata aia?
Eu cred ca nu si de asta nu le-a zis pritenilor lui si de asta isi bate joc de tine.Sicera sa fiu habar n-am ce e in capul lui si daca vrei sa afli ce simte ii spui direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii place de tine, dar datorita unei/unor fete sau chiar din cauza prietenilor si incepe sa-si bata joc de tine am trecut si eu prin situatia asta si intr-un final ne-am despartit a fost mai bine asa

| Costy19 a răspuns:

Pai la noi aici in RM este o vorba in rusa:"cemodan, vogzal, Rosia" adica geanta, gara, rusia(la revedere)... da-i papuciibig grinbig grinbig grinbig grin