| AddeAndre14 a întrebat:

Imi place de un baiat si sunt prietena cu el dar nu stiu cum sa ma adresez ca sa ii spun ce simthappyAjutor!

Răspuns Câştigător
| ContesaSiContele a răspuns:

Mai bine nu i-ai zice acum, poate ii pierzi si prietenia
nu stiu dar de obicei cand suntem luati pe nepregatite(ma refer atat in cazul baietilor cat si a fetelor) parca nu reactionam cum trebuie...sunt multe cazuri in care atunci cand afla ca il placi incepe sa te raneasca, sa isi bata joc sau sa faca pe indiferentul ...mai bine incearca sa fiti prieteni f buni,sa vada ce ar avea de pierdut in caz ca ii vei spune ca iti place de el.
nu-i arata prea mult ca esti topita dupa el, sa nu si-o i a in cap... poti da de inteles, te aranjezi, te ingrijesti si va cunoasteti mai bine(o relatie de prietenie si un pic mai mult sti) poate ajunge sa te intrebe el daca simti ceva pentru el.
sper sa ajungeti la o relatie happy

1 răspuns:
| DeeDee22 a răspuns:

Cu siguranta exista atractie fizica in relatia voastra de prietenie...ii poti da de inteles, dar lasa`l pe el sa faca primul pas.