| AnaMica01 a întrebat:

Imi place mult de un baiat,dar nu stiu cum sa ii spun asta, ce as putea face in privinta asta? AJUTOR...

Răspuns Câştigător
| dampel a răspuns:

Mi se inampla mereu ..Sti ce fac eu ca sa reusesc ..Mereu pe mess. scriu fara sa aps enter "imi place de tine, gata am spus-o" ...si tin acolo pana imi fac curaj si imi zic in gand haide poti s-o faci.hai fa-o trebuie doar sa apesi enter ..Inchid ochii si apas.happy funda?

4 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Ii scrii un mesaj in care ii spui tot ce simti, mai bine sa regreti ca ai facut-o decat sa regreti ca nu ai incercatwinking

| ByaNca26 a răspuns:

Ai putea sa te apropii din ce in ce mai mult de el si sa-l faci si pe el sa te placa. poti pune pe cineva sal intrebe daca te place(stiu ca e o idee veche dar inca mai merge) si incearca sa afli cat mai multe despre el. mult succes. funda?

| Ahead a răspuns:

Inveti seductie si il seducti www.despreseductie.ro
Succes!