| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un coleg (Iulian-este genul de baiat amuzant, de treaba, dar care isi cam bate joc), dar acesta nu ma place. I-am spus pe messenger, dar mi-a dat de inteles ca ar fi bine sa imi gasesc pe altcineva.Ma place un baiat (Marian) pe care l-am cunoscut recent.cred ca ar vrea sa fie cu mine, dar eu nu stiu ce sa fac.Prietenii imi spun ca ar fi bine sa fim impreuna (amandoi suntem timizi), dar cum as putea sa ma intalnesc cu el, sa ma sarut cu el, dar sa ma gandesc la Iulian? Imi cer scuze ca am dat nume, dar nu vreau sa va incurc.Astept raspunsuri si va multumesc ca mi-ati ascultat monologul big grin.

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Deja Iulian ti-a dat un raspuns din ce ai vorbit tu cu el pe mess. Poti incerca o relatie cu M. si vezi ce iese.

| Noname1465 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa stai cu Marian si sa iti imaginezi ca este el si daca apare Iulian in peisaj ii dai papuceii:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa stai cu Marian, vei invata sa. l iubesti, mai ales daca celalalt te respinge si mai e si genul de baiat mistocar, daca ai fi cu Iulian si si.ar bate joc de tine ai regreta dupa. Proprie experienta big grin.