| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat va rog.Imi place de un coleg. I-am spus pe messenger si mi-a raspuns "lol". La scoala s-a comportat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Apoi i-am spus pe messenger ca a fost o pedeapsa la pool si el m-a intrebat daca il cred prost si eu i-am zis ca nu si ca nu poate sa imi placa de un baiat care isi bate joc de mine, la care el mi-a raspuns ca doar glumeste si eu o iau prea in serios.Am cam dat-o in bara, nu? Ce sa fac? Mi-am cerut scuze, dar nu mai raspunde.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

A fost o greseala sa ii spui asta cand voi n-aveti o relatie sau macar incipitul ei!
E ca si cum te-ai oferi pe tavatongue Nu mai face asta!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pai baietilor le place mai mult sa "vaneze"decat sa fie "vanati", le place ca ei sa cucereasca fetele nu invers.
Fi mai indiferenta, nu il mai baga in seama o vreme si vezi cum reactioneaza si dupa asta iti dai seama daca te place!
Bafta!happy

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Nu stiu ce sa zic.ai facut o prostie ca i-ai spus ca il placi.sti unor baieti le place sa lupte pentru o fata, dar daca o au gata facutaoh go on nu mai pare asa interesanta. Incearca si fi mai indiferenta cu el,hee hee asta ii va da de gandit, si asteapta sa te mai bage si el in seama.probabil el crede ca daca-l bagi in seama tot timpul esti disperata...
Ma rogwinking. Continua sa discutati si nu-i mai spune asa de mult ca-l iubesti, ca si-o ia in cap. Mde.baietii astia. ce sa le faci?/ nu poti sa-i intelegi niciodataoh go on

| Juliana a răspuns:

Da, ai dat-o in bara. poti deveni indiferenta, nici nu-l saluta o vreme ca o sa-si de-a el seama ca e ceva cu tine si POATE o sa reactioneze... POATEwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma oamenilor nu mai vb de toti baieti ca poate ca uni sunt altfel decat voi in fine eu ma respect pe mine si pe cei din jur si eu le zic in verde in fata la fetel care ma enerveaza ba chiar le mai iau si al misto