| milckey16 a întrebat:

Imi place de un tip. Toti din gasca mi-au zis ca si lui ii place de mine.Siii ma conduce acasa si imi ia apararea si se uita mereu la mine asa insistent eu umi dau seama dar mna nu ii zic nimic pana cand deja devin e stresant si ii zic:da nu te mai holba la mine, si ii zice odataa un tip hai odata ce tot stai si te uiti la ea intreab-o.La strand imi zice nu vrei sa te plimbi? si ma ia asa pe sus in brate. Odata imi facea poze si credea ca eu nu stiu. Si pe la strand venea la mine iar venea si iar si eu d mai lasa-ma si ii zice un friend ba da mai las-o, stiu ca iti place de ea dar nici chiar asa. Dar eu tuturor le zic ca nu ca nu imi place de el si lui ii zic ca pastrez distanta dar oricum mi-e asa mila de el ca a ramas fara parinti si sta la bunici si nu stiu.Nici nu stiu sigur ca ma place.Cred ca ma crede o fitoasa dar mai cred si ca ii place de mine mereu vine langa mine si ma mangaie si mai multe. Voi credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| LittleAngel_7794 a răspuns:

Buna!

El cauta o fata ca sa-l iubeasca si pe care sa o iubeasca,din cauza lipsei parintilor,are nevoie de afectiune,sprijin si tandrete.El s-a maturizat mult de cand si-a pierdut parintii,se simte singur si parasit,iar compania ta ii face placere si s-a atasat de tine,in asa fel incat a gasit la tine ceea ce a cautat,incearca sa-si manifeste sentimentele cum stie el mai bine ca sa iti arate ca te iubeste,el demonstreaza! Daca iti place atat de mult de el de ce nu te aproprii de el sa afli ce-i place,sa-l sprijini si sa-i mangai si tu sufletul,unii oameni daruiesc ce vor ei sa primeasca! Nu lasa aparentele sa insele, demonstreaza-i ca nu esti o fitoasa si o rasfatata, te va indragi si mai mult!

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Daca nu ti-ai dat seama inca... intreaba-l.

| akiki a răspuns:

Mai eu cred ca da... asteapta putin si o sa vezi ca o sa te intrebe

| Nimikdspus a răspuns:

Daa

| doza_6087 a răspuns:

BUNA eu asi zice ca da te place dar uite un sfat intreaba-l i-al de'o parte si aveti o convorbire si intreaba-l daca te place iar daca nu puteti avea o relatie macar amici sa fiti. Succes scumpohappy