| NothingImportant200 a întrebat:

Sunt foarte suparata! Deci este o poveste mai lungaaa din care o sa incerc sa va spun pe scurt sa intelegeti. Este un baiat din clasa de care sunt putin atrasa, nu imi place de el, doar sunt atrasa. Suntem buni prieteni si vorbim mereu pe mess. Mai demult l-am intrebat ce crede despre o fata si a a zis ca el crede ca este fitoasa si ca este enervanta. Astazi l-am intrebat daca si-a schimbat parerea despre ea si a zis da. L-am intrebat si daca si-a schimbat parerea despre mine ( ma credea suparacioasa, dar l-am intrebat cu scopul de a vedea ce crede despre mine ). A zis ca si-a schimbat parerea si despre mine si l-am intrebat daca in bine sau in rau si a zis in rau. Si l-am intrebat cum o crede pe ea si cum pe mine? Mi-a zis ca fata aia este mai de treaba si eu sunt dramatic de enervanta si fitoasa ( enervanta sunt uneori si fitoasa RAREORI dar nu o fac in public, doar acasa cand imi permit cat de cat ). Si i-am zis ca i-as zice ceva dar ca daca as face acest lucru m-ar face regina dramei sau m-ar face enervanta si a zis ca sunt proasta si apoi am vrut sa-i zic ceva si a iesit numai ca nu a iesit de-adevaratelea s-a dat pe invi pentru mine sau mi-a dat ignore. Nu sunt sigura! Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Spune.i ca ai fi in stare sa te schimbi pentru el happy

| NothingImportant200 explică:

Pai este offline si nu sunt sigura daca e invi sau mi-a dat ignore ...ma gandeam sa-i cer scuze dar nu stiu daca e metoda corecta

| AndreYutzUU a răspuns:

Ei haide! Cred ca a glumit...incearca sa discuti cu el...

| ramkat a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu cu adevarat de la el...happy Dar, daca zici ca nu poti vorbi cu el pe mess, alta posibilitate de a vorbi cu el nu ai? Oricum tot cea ce ti-a spus probabil a spus-o doar ca sa fie mai interesant...sau pentru ca e influentat cumva de prietena aceea a ta! De facut nu ai de cat sa vorbesti cu el! Dar nu fi trista, asa sunt toti baietihee hee