| Cryssulina a întrebat:

Imi place f mult de un baiat, pe care cand eram mica il ignoram deoarece ma placea si imi era rusine. Acum am realizat ca il plac si ma gandesc intruna numai la el, insa am observat ca-i cam place de o prietena, chiar da ca il mai vad ca se uita pe furis le mine. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai la coada dar si la panda. Va veni si randul tau.

| Deliadelias a răspuns:

Pai, ia.ti inima in dinti si du-te la EL. Incearca sa vorbesti cu el si vezi dupa comportamentul lui, daca te place si el sau nu. Fii mai indrazneata :*, mai comunicativa, fiindca am observat ca baietiilor le place astathinking :* Baftaa, multaa bafta.

| WTFuck a răspuns:

Hei pai atrage-i atentia baga-te in seama cu el pe mess cati poti de mult (dar sa nu devii enervanta) chema-l tu afara. jucati adevar si provocare doar voi 2 prin mesaje asa vei afla cel mai usor si asa te va intreba si el.big grin Zii intrebari gen:"ce ai zice daca te plac?" etc..si mai vorbeste cu el despre prietena ta. poate doar ti se pare, take care >big grin

| Didiiiii a răspuns:

Eu zic sa il inviti la un suc sau ceva, cere-i numarul de telefon(va vedea ca esti interesata) si la momentul potrivit cand sunteti doar voi 2 spune-i in fata ca il placi. Bafta!happy