anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Și mentionez faptul că, nu mai arat ca in poza ce profil, dar nu stiu cum sa o schimb.Și am 18 ani si sunt in clasa a12-a! M-am indragost de un baiat din clasa mea, i-am spus asta, acum ceva timp.Si el mi-a spus ca nu simte nimic pentru mine, dar de fapt adevarul era ca nu stie sigur ce simte pentru mine Bun si el mi-a zis ca are gagica si cand l-a intrebat colega la o zi diferenta i-a zis ca n-are nimic…Eram in clasa atunci si am auzit S-a dat singur de gol si noi in mesajele am vorbit mereu el imi mai zidea sa am grija de mine, sa ma imbrac ca a venit frigul, si emojiuri de alea mai de cucerit e partea a doua.Asa si de fiecare data el se uita la mine sau, dupa mine cand nu sunt atenta mereu se holbeaza la mine da incontinu. Chiar eram odata cu o prietena la cafea si era si el langa fuma bun si eu il ignoram total eu vorbeam cu prietena mea si el in alea 20 de minute intruna s-a uitat la mine.Pana am plecat eu.Si faza e la noi ca prin mesaje vorbeam cu orele la el buna dimineata si noapte buna chiar si somn usor nu lipseau.Imi mai l-ua si aparararea ma facea, sa rad mereu.Dar la liceu nici 2 vorbe nu ne ziceam, el ma baga in seama.Desi eu acum 2 saptamani i-am spus ca nu mai simt absolut nimic pentru el! Bun marti m-am trezit cu el pe la spatele meu si m-a luat de gat si s-a asezat in fata mea și mi-a spus ca, mesajele alea asa sa nu o i-au ca pe nimic mai mult dar alea erau doar in sens amical si ca nici el nu mai stie ce sa zica, ca eu nu spus nimic.Ca vai de mine el are relatie serioasa cand de fapt nu are nimic.Si se uita in ochii mei cand imi zicea asta.Si mi-a spus marti sa ii jur pe degetel ca noi doi nu mai avem nici-o treaba si ca ne ignoram total si asa am si facut.Bun si miercuri doar se uita intruna la fel mereu face asta, se uita la mine cand nu sunt atenta si a rezist o si sa nu ma bage in seama pentru ca, ieri a venit la mine cu cea mai stupida scuza posibila ca da vorbesc cu el.E vazand ca nici nu vorbesc cu el nici, nu ma uit la el si l-am ignorat total a plecat.Si el cand sunt eu in clasa baga o fata din clasa random in seama, ba o trage de nas, ba o face da rada, orice sa iasa in evidenta, dar cand nu sunt in clasa le ignora pe toate.Si de ce mereu se uita la mine in ore cand ma intorc sa-mi i-au ceva din ghiozdan el se uita la mine si faca eu nu ma intorc asa ramanem ambii. Bine, dar de ce tot se uita la mine pe furis lung in fiecare zi? Si faptul ca l-am ignorat inca toata luna asta am sa fac a stat trist toata ziua.Si mentionez faptul ca ii gelos mereu cand un baiat din clasa se da la mine si la ora de geigrafie am adormit pe umarul colegului meu de banca e bff meu baiat si el se uita intruna la noi.Era gelos? Dar de ce daca a spus sa ne ignoram total, joi a cautat sa vorbesc cu el …A cedat dupa doar o zi. Ăsta a fost un test pentru ca cand suntem prieteni, cand doar colegi, cand mai mult de atat.Eu nu-l pot intelege pe baiatul asta.Ii foarte complicata situatia ajutor Ma place sau nu?

1 răspuns:
| 1997onur a răspuns:

Eu am ras cu lacrimi nu știu ce răspund sa-ti dau