| David_Raluca_1989 a întrebat:

Am o mica problema daca se poate numi asa... Imi place de un baiat si anu trecut i.am spus ca il plac, iar raspunsul nu a fost tocmai placut... Acum se tot uita pe furis la mine si adevarul e ca arata cam rusinat. Ma plac? Adica imi e foarte rusine sa il mai intreb o data...

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Acum,cum tu te-ai facut de rusine, marturisindu-i, asa sa faca si el. Prea toti baietii sunt timizi.Ce e atata rusine? Ca doar nu il omori cum a facut el.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te placea isi aduca flori asa nimic, asta e las ca gasesti tu altul

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ti-ai facut "datoria" facand primul pas cum s-ar spune. Acum urmeaza sa astepti pentru a vedea ce va face el in continuare, daca va face sau nu "pasul" necesar catre tine.

| OldSoul a răspuns:

Tu ti-ai facut treaba, daca te place acum este randul lui sa marturiseasca.

| BaeUnicorn a răspuns:

Daca te place, iti va marturisi. Poate, totusi, ca pare rusinat deoarece ti-a frant inima inainte.