| andrada a întrebat:

Imi place fffff mult de un baiat si el stie asta. Nu am vb niciodata unu cu altu dar mereu cand eu ma uitam la el se uita si el la mine (asta inseamna ca nu ii sunt chiar indiferenta, spre bucuria mea). Nu am id lui, nici nr, nm dar si daca as avea nu as putea vb cu el. In fiecare zi ma gandesc la el si cand se uita la mine simt ca sunt pe alta planeta, ma ameteste privirea lui. Nuj cum sa fac sa fiu cu el, simt ca o sa mor daca nu o sa fiu cu el. As face aproape orice numa sa ma placa si el. Faza e ca el a avut vreo 2-3 iubite in sem 1 si acum cred ca e singur (adc nu l-am vazut cu nici o fata). El e super dragut ( seamana cu justin bieber ) si toate fetele sunt moarte dupa el (pana ca si alea de a7a, el e in a5a si eu la fel, tot in clasa a5a) doar ca el e in B si eu in D. Du multe ori cand se uita la mine ma masoara cu privirea fff atent... iar eu mai am putin si lesin.

Cum sa fac sa ies in evidenta pe langa el? Funda + vot

Stiu cam pus intrebare de mai multe ori dar am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Afla id-ul lui sau numarul de telefon de la pritene sau priteni,asa o sa puteti vorbi.Fa-ti si tu putin curaj,nu este nimic rau, doar ce se poate intampla? Stai linistita, se vede ca si el vrea sa vorbeasca cu el.Intreaba-l odata cat este ceasul, si prefate ca esti grabita, sau de astea.au ceva efectwinking

8 răspunsuri:
| andrada explică:

@ NuChanceForUs ce rasp tare...am murit de ras si app sa stii ca nu e rea idea : o sodomizare de justin bieber (giastin bibar)

| andrada explică:

NoChance deci super comurile laughing lol

| NoChanceForUs a răspuns:

Intrebarea este cum vei mai face sex cu Giastin Bibar de 12 ani in varianta manelara de Romania cand tu ai murit de ras?(Si pari destul de "cu nasu` pe sus" aici in spatiul virtual, cand tu in viata 3D nu poti vorbi cu un tip versiune masculina-din ce ne spui tu a` lu` Giastin Bibar.)Deci la capitolu` viata ai dat gres de la 12 ani, si te-ai hotarat ca unde nu ajuta capul, ajuta ce ti-a dat mama natura pentru reproducere.Esti marca CLEVER.Frumos.Tineti-o tot asa, voi sunteti viitorul, generatie in ROZ.Pe umerii vostri dezgoliti dupa sex stau sperantele noastre.Numai bine, iti doresc sex bestial si "orgasmuri" multe, fie ca ce are Giastin Bibar mai bun sa dea din el.Sar`na!

| NoChanceForUs a răspuns:

Si pentru ca mi-ai placut de la prima vedere atat de mult(asta pentru ca te-am vazut postand de 11 ori aceeasi intrebare cu Giastin Bibar) m-am hotarat sa fac un articol in colaborare despre duduile de genul tau. Sper sa te regasesti acolo, iti voi da linkul cand va fi gata.Numai bine.happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Oricand,Cloe.>big grin

| ReVeRs a răspuns:

Deci...simpluwinking pui e candva sa ii afle id vb-iti pe mass iar daca el te place iti va spune daca vrei sa fi cu el.cred.app NoChance ce raspunsrolling on the floor tare

| ReVeRs a răspuns:

Prea jmechere... tari commurile rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand,vezi ce prt are,intreabai d nr,sau id lui,intra in vorba cu el,spune-i ca te intelegi bine cu el,ca il consideri ca un frate intreaba-l ce ii place si ce nu,vezi daca aveti carge ceva in comun, iar p urma, o sa t placa cama asa mi se intampla mie mereuhee hee