| andrada a întrebat:

Imi place fffff mult de un baiat si el stie asta. Nu am vb niciodata unu cu altu dar mereu cand eu ma uitam la el se uita si el la mine (asta inseamna ca nu ii sunt chiar indiferenta, spre bucuria mea). Nu am id lui, nici nr, nm dar si daca as avea nu as putea vb cu el. In fiecare zi ma gandesc la el si cand se uita la mine simt ca sunt pe alta planeta, ma ameteste privirea lui. Nuj cum sa fac sa fiu cu el, simt ca o sa mor daca nu o sa fiu cu el. As face aproape orice numa sa ma placa si el. Faza e ca el a avut vreo 2-3 iubite in sem 1 si acum cred ca e singur (adc nu l-am vazut cu nici o fata). El e super dragut ( seamana cu justin bieber ) si toate fetele sunt moarte dupa el (pana ca si alea de a7a, el e in a5a si eu la fel, tot in clasa a5a) doar ca el e in B si eu in D. Du multe ori cand se uita la mine ma masoara cu privirea fff atent... iar eu mai am putin si lesin.

Ce sa fac?

P. S. e cel mai dragut baiat din sc

Răspuns Câştigător
| deea_5723 a răspuns:

Sper ca nu-ti place doar pentru ca semana cu Justin Bieber!
Daca iti place asa mult,de ce nu vorbesti cu el, totusi nu ii arata ca te topesti dupa el. Spune-i pentru inceput, in trecere, un "Buna" asa dezinteresat... apoi daca nu face primul pas, fii tu curajoasa si deschide un subiect... orice dar nu despre vreme laughing

1 răspuns:
| Pastiluţă a răspuns:

Chiar aşa. Vorbeşte cu elŞi îţi zic eu că se va rezolva şi asta.Nu-i arăta că ai limba pe moaţe după el că te va crede obsedată şi nu va vrea. Abordează-l uşorr.winking Succes :*