| andrada a întrebat:

Imi place fffff mult de un baiat si el stie asta. Nu am vb niciodata unu cu altu dar mereu cand eu ma uitam la el se uita si el la mine (asta inseamna ca nu ii sunt chiar indiferenta, spre bucuria mea). Nu am id lui, nici nr, nm dar si daca as avea nu as putea vb cu el. In fiecare zi ma gandesc la el si cand se uita la mine simt ca sunt pe alta planeta, ma ameteste privirea lui. Nuj cum sa fac sa fiu cu el, simt ca o sa mor daca nu o sa fiu cu el. As face aproape orice numa sa ma placa si el. Faza e ca el a avut vreo 2-3 iubite in sem 1 si acum cred ca e singur (adc nu l-am vazut cu nici o fata). El e super dragut ( seamana cu justin bieber ) si toate fetele sunt moarte dupa el (pana ca si alea de a7a, el e in a5a si eu la fel, tot in clasa a5a) doar ca el e in B si eu in D. Du multe ori cand se uita la mine ma masoara cu privirea fff atent... iar eu mai am putin si lesin.
Ce sa fac?
P. S. e cel mai dragut baiat din scl

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Fugi dupa el si spune-i ce simti pentru el privindul in ochi, nu te pierde cu firea, lupta pentru ceea ce iubesti. Fi mia increzatoare si gandeste-te asa ca daca tu te lasi o sa sufrei mereu, sa nu lesini in fata lui acolo sau sa te pierzi cu firea ca vei parea o fata de aia disperata! Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzz

2 răspunsuri:
| OneLa16 a răspuns:

Se pare ca tea apucat iubirea ft devreme, dar iubirea nu are virsta, ar trebui sa vorbesti cu el. Daca o sa stai asa fara sa faci ceva sigur il fura cineva daca spui tu ca seamana cu justin bieber.Actioneaza,atragei cumva atentia. Iati inima in dinti si cind il vezi prin coridor salutal.Bafta! Funda?

| Deea_4049 a răspuns:

Pai ce sa iti spun sa ai mult mai multa incredere in tine si data viitoare cand il mai vezi du-te la el si vb ca el ca sunt sigura ca si el ye place daca ai sp ca se uita ft atent la u multa bafta si sa ai incredere in uh