| Gaby4121 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata ea are 13 ani eu 14 e o problema cu distanta de vreo 45 de kilometri dar as putea merge cam de 2 ori pe saptamana la ea si nu sunt sigur ca ma place cum as putea afla si as vrea si eu sa ii spun ca o plac dar nu stiu cum

2 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai du-te la ea, discuta ceva cu ea; gaseste un moment potrivit pentru a-i spune ce simti pentru ea, ca pentru ea ai venit pana acolo si ca vrei sa fii cu ea.
Daca si ea are aceleasi sentimente, imbratiseaz-o si dai un pupic sau sarut-o, de ce nu.
Va fi ceva de neuitatwinking!

| LostInBubble a răspuns:

Pur si simplu vorbesti deschis cu ea. Nu are rost sa stai asa ca pe jar. big hug
Spune-i ca o placi, si cat de mult inseamna ea pentru tine.
happy
Afla raspunsul si du-te repede imbratiseaz-o. Nu mai pierde timpul.