| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Acum o saptamana i-am spus unui coleg ca il plac si acum sunt cu el. Dar am niste probleme ca mi-am adus aminte de copilarie, cum eram eu independenta si nu alergam dupa baieti. Iar acum demonstrez faptul ca sunt o ciudata, ca nu imi place sa sarut frantsuzeste laughing ...Si nu stiu ce sa fac, ca parca as vrea sa ma despart de el, dar nu stiu cum, ca am fost eu mare proasta sa ii spun ca il plac. Ce sa fac? As putea sa il fac sa se desparta el de mine? Si nici ai mei nu stiu ca deh, as fi pedepsita mai rau. Va rog ajutati-ma :O3

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Eu cred ca ala nu stie saruta, de aia nu iti place. Zi-mi din ce oras esti, iti arat eu cum se face.

| dydyana a răspuns:

Ar trebui sa ii spui direct, nu sa o iei pe ocolite...asa e cel mai bine. Spune-i ca nu mai merge.

| ღºioanaºღ a răspuns:

Andreutza raceste-te de tip... nu cauta cu orice ocazie sa il saruti happy
Incearca sa ii spui ca nu mai merge si ca trebuie sa se termine.