| Stefan_Sebi_1985 a întrebat:

De curand am intalnit o fata pe care o plac foarte mult. Ea știe ca o plac dar eu nu sunt sigur daca si ea ma place. Totusi as vrea sa o abordez si sa ii spun ca o plac dar nu stiu cum. Cine imi da cea mai buna metoda de a ii spune ce simt Primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Invit-o în oraș, la un suc sau la un film.
Ideea e să petreceți timp împreună, să vorbiți și într-un final să îi spui ce simți pentru ea și să o întrebi ce simte ea pentru tine.
Nu fi timid, fii optimist.

Răspuns Apreciat de Editori
| Geici7474 a răspuns:

Nu trebuie sa fii timid, vorbeste cu ea deschis despre ceea ce simti, s-ar putea sa fie reciproc sentimentul. Oricum depinde foarte mult modul in care ii spui acest lucru, cel mai bine ar fi sa o faci f2f, intr-un mediu in care sa nu se simta incofortabil, de asemenea poti destinde toata situatia facand niste glume si cel mai ok ar fi ca la intalnire sa fiti doar voi 2.

2 răspunsuri:
| DevilRock a răspuns:

Vorbește cu ea, nu fi timid.