| ruxyrusu a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din clasa mea! problema este ca desi iubitul meu este departe si-l iubesc foarte mult, as vrea sa ma cuplez cu baiatul asta pe care il plac de 4 ani...si am auzit ca si el ma place foarte mult(am auzit din surse sigure), dar este prea timid! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Allex7 a răspuns:

Nustiu ce sa zic e o problema cam dura... Parerea mea este sa continui sa iubesti pe cel de departe pentru ca poate si el se gandeste seara la tine si el are inima. iar acesta nou nu stiu ce sa zic alegerea e a ta eu am venit cu un sfat... Daca urmaresti filme ceva sa te documentezi ai sa vezi ca in mai multe filme iubita isi asteapta iubitu poate sa treaca si 12 ani.

1 răspuns:
| Allexis a răspuns:

Il iubesti foarte mult pe unu` da` vrei sa te cuplezi cu altul... Mie unu`. imi miroase a parasuta.winking