| cevacumva a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat si vreau sa stiu daca ma place si el cum sa aflu fara sa il intreb eu direct

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Heii.
Dupa parerea mea ar fi mai bine sa vorbesti cu el.Stii tu. uneori ne grabim sa tragem concluzi.In niciun caz sa nu accepti ajutorul unor prietene sau al unor prieteni de ai lui pentru ca ti-ar putea da mari batai de cap.Incearca sa te apropii mai mult de el si poate niste apropouri ar ajuta :d
Succes!

| Beb a răspuns:

Sa fii in preajma lui.sa ii bati apoourii si de ce nu sa.i faci niste avansuri ceva...joaca cu mintea lui, iar daca raspunde jocului tau, te place :*. baftaaa >big grin

| buliinutzza a răspuns:

Poti pune pe cel mai bun prieten a lui sa il intrebe...

| roxy4ever a răspuns:

Pai roaga un prieten de al lui foarte apropiat sa il intrebe daca simte ceva pentru tine...si daca iti spune ca tine la tine mai mult ca la o prietena,incearca sa stati mai mult timp impreuna dar fi ceea ce esti tu de fapt, iar daca iti spune ca nu simte nimic pentru tine, nu te-as sfatui sa il innebunesti sau sa te uiti insistent la el