| Rusoiu_Ana_1990 a întrebat:

De mult imi place de un baiat. Dar nu stiu daca si el ma place pe mine. Ce sa fac ca sa aflu daca ma place sau nu? Fara sa-l intreb?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-l intreba nimic, te duci si il pupi. Daca te pupa si el, atunci totul este ok, daca nu, nu.

| EugenMarian a răspuns (pentru neutrino):

Știi nu prea suntem in filme...

| SkyPilot a răspuns:

Vezi daca se poarta altfel cu tine decat cu celelalte fete. Sta mai mult cu tine, te priveste mai mult, te priveste in ochi, iti zambeste mai mult decat altora, cauta pretexte sa vorbeasca cu tine, se ofera sa te ajute...

| Dariusuu a răspuns:

Hahahahaha.

Cum adică să afli fără să-l întrebi?

Poți doar să intuiești doar în rest n-ai de unde știi.

Poate nici el nu știe.

Apoi tu?

Întreabă-l sau dacă nu îți vei pierde timpul inutil.

| Rusoiu_Ana_1990 explică:

El nu prea este cu chestiunile astea...