| coralia_5862 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat, sunt indragostita de el de 2 ani... m-a intrebat acum 2 ani daca vreau sa fiu iubita lui dar eu nu am acceptat din prima... dar pana la urma i-am spus da. am avut o cearta foarte urata si nu am mai vorbit cu el vreo 4 luni apoi am redevenit din nou prieteni l-am intrebat daca ma mai place si mi-a spus ca nu i-a placut niciodata de mine decat ca prietena si nu isi aminteste sa ma fi intrebat "asa ceva" este un baiat bland si foarte dragut nu are fite dar din pacate care niste prieteni care sunt cam rai cu mine si el se fereste de ei cand e cu mine dar eu nu mai stiu ce sa mai cred m-a placut vreodata? mai am sanse sa ma mai placa? dau fundita :p

Răspuns Câştigător
| xxxname a răspuns:

Deci, el te place, ti-o spun eu, dar nu stiu de ce ti-a spus ca nu e adevarat.Concluzia este ca tu trebuie sa vorbesti cu el intre 4 ochi, si sa-i propui tu singura sa fie cu tine, dar totul la timpul potrivit(cind are dispozitie)winking

2 răspunsuri:
| hjjd a răspuns:

Este greu de spus.baietii sunt greu de inteles...eu nu cred ca a tinut asa mult la tine. daca tinea probabil ca vroia sa se impace cu tine.sigur ca ai sanse sa te placa. acum depinde de el. si de ceea ce i spui.adica spune-i ca il placi. sa vezi ce reactie are.

| gln a răspuns:

Draga mea acumstai si sufara pentru idiotenie pe care ai facut-o atunci. Daca tot vb asa frumos despre el de parca l-ai fi cunoscut si atunci de ce nu ai acceptat. ti ai facut-o cu mana ta... Raspunsul meu este stai si saliveaza dupa el...