| lololololol a întrebat:

Va rog, un sfat, o incurajare, orice! Povestea mea e lunga, sper sa nu va plictisesc. Anul asa am schimbat de scoala.Am vazut un baiat ( J.), si mi-am zis in sine: Uh, ce dragut e! Mai tarziu, cand mi-am facut niste prietene noi, care erau prietene si cu el, ne'am cunoscut mai bine, si un baiat care ma placea mi-a dat adresa lui de mess. In seara aia am inceput sa vorbim, sa ne cunoastem mai bine. Dupa un timp, uneori vorbeam ore intregi fara sa ne plictisim unul de altul, dar de fiecare data cand reciteam conversatiile, tot mi se parea imposibil sa ma placa. Unele fete mi'au zis ca toate fetele cu care iesise el inainte au facut s. x cu el, si sa nu incerc, pentru ca daca ma combin cu el, nu mai scap de el pana nu va face s. x cu mine. Eu am incercat, si i'am zis ca il plac. Dupa cateva saptamani, o fata l-a intrebat daca ma place si el a zis ca da. Am iesit impreuna o saptamana, nu am facut s. x cu el, si dupa la scoala, mi-a dat un mesaj cu " Draga... Esti o fata frumoasa, inteligenta, politicoasa, dar din pacate, nu te mai plac. Ne despartim, scuze!" Au trecut 5 luni de cand sunt indragostita de el, si cateva pers miau zis diferite lucruri care nu sunt sigura ca sunt adevarate: 1) Cineva mi-a zis ca atunci cand vorbea cu prietenii lui, a zis ca sunt frumoasa 2) O alta persoana mi-a zis ca el ma place si ca lui i'ar place sa faca sex cu mine ( inainte chiar m'a intrebat daca as vrea sa fac s. x cu el, si intr-o zi m'a rugat sa ma intorc cu spatele la el, ca sa se uite la fundul meu, dar eu nu am facut-o.) 3) Ca ma place putin si ca ma gaseste "hot" si frumoasa.
Acum cateva zile cand eram cu prietena mea cea mai buna am rugato sa ii zica ca il plac inca, ca inca tin la el. Apoi cand era cu prietenul lui cel mai bun( cred) l'am intrebat daca inca mai simte ceva pentru mine, si a zis ca nustie, ca o sa imi zica ziua urmatoare. In urmatoarea zi, nu am vorbit deloc cu el, doar cu prietenul lui si mi-a zis ca am sanse la el, mia mai zis ca el face s. x cu toate fetele care iese sau care a iesit, dar cu mine nu a facut nimic, nici nu ma atins in partile intime. Ieri, am fost in parc cu o prietena, si acolo era unul din dusmanul meu(A), care zice ca sunt urata... Ei sunt tot dusmani ( cred) si A a inceput a zice ca sunt urata, apoi m-am fugarit cu el vreo 5 minute, apoi l'am plesnit peste fata...Si apoi prietenul cel mai bun a lui J imi zice: Nu ai nici o sansa cu J. Eu ma abtineam sa nu dau vreo lacrima.Si apoi cand eram doar noi 2 l'am intrebat daca e adevarat ca a zis ca sunt urata, si a zis ca nu a zis asta, apoi l'am mai intrebat daca am sanse cu el, si a zis ca nustie. Ce sa mai cred? Ce sa mai fac? sad

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Singura mea reacţie după ce am citit această "întrebare" este de a râde prăvălindu-mă pe jos rolling on the floor laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Radule, nu prea te pricepi la oameni.
De ce să nu mă prăvălesc pe jos de râs dacă autoarea întrebării vorbeşte ca un copil?
E evident că ăla face mişto de ea în ultimul hal iar ei îi place. Mult succes, dar asta nu face mai puţin amuzantă întrebarea.
Sunt bărbat, am 20 de ani şi nu pot să concep cum să-i răspunzi unei femei la întrebarea "am şanse la tine?" cu "nu ştiu". Nu există nu ştiu în cazul ăsta.
Şi nu, crede-mă, prin ceva aşa de penibil nu am cum să trec.
Ah... şi încă ceva, înainte să numeşti pe cineva cocalar, caută măcar să dai şi tu un click pe profilwinking

Multă sănătate!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E clar ca e un marlan care joaca fetele dupa bunul plac cu ajutorul amicilor!

Tu nu ai mai mult de 14-15 ca altfel nu te mai tineai dupa el ca scaiul; si culmea ca lui ii place sa aiba 'admiratoare'.

Tu chiar crezi ca s-a culcat cu toate?laughing
Fata mea, TOTI baietii mint cand spun cat de macho man sunt ei.In cazul lui, a avut noroc daca saracul a atins o femeie la ce comportament de basinos arehee hee Unul cu experienta nu ar trata fetele asa, ca pe animale de circ!

Chestia la el a fost ca si-a facut o 'faima' de gigolo, dar in rest nu e nimic de capul lui!

| L a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita sa stai cu un asemenea baiat.Nici el nu stie ce vrea de la viata, nu stie azi daca vrea sa fie cu tine dar poate iti spune maine. din asta denota faptul ca e imatur.Nu mai pune la suflet tot ce auzi de la diverse persoane, pentru ca e normal ca de undele persoane sa nu ne placa fara sa le fi facut nimic.Eu iti doresc succes si sfatul meu este sa treci peste ca mai exista baieti, si vei intalni pe cineva care sa te merite cu adevarat.`

| L a răspuns:

Unele*

| radu a răspuns:

Kongeriket. fata nu esti, cred ca o intelegeai si daca esti baiat ori ai vreo 11 ani ori esti cocalar laughing [asta e parerea mea] nu o lua prea in serios, dar ai sa vezi ca si tu vei trece prin asa ceva imi fine revenind : nu stiu ce sfat sa-ti dau, dar cred ca nu ar trebui as te implici asa te mult in chestia asta si sa-ti dai seama ce e cu el. e doar o presupunere, dar poate lui ii place de tine si baieti din anturajul lui nu prea te plac si ii spun tot felul de chestii [e un caz care sa mai intamplat]. dar e doar o presupunere

DAR pana la urma stiu ca e greu, insa incearca sa-l faci sa tanjeasca dupa tine sa fie gelos si chestii de astea ca sa-si dea seama ca te place cu adevarat.

P. S. : sper ca ti-am fost de ajutor tongue

| kristinutza a răspuns:

Daca cu toate facea sex si cu tine a iesit si singur ti-a mentionato ca a nu a facut-o doar cu tine.
atunci el a vazut ca estio fata serioasa,
ca il placi cu adevarat si probabil lui inca ii zboara mintea...si intselege ca nu vreau sa te bage in jocul sau, adica sa te kinui pur si simplu parerea mea este ca nu e pregatit pentru relatsii de timp! cared eu ca tu estideosebita in ochii lui, pentru ca nu te-ai lasat asa din prima oara in bratele sale.
Fii Bv si mai departe...
Nu te lasa lui, du-l putin de nasuk si nu asculta pe nimeni absolut... da, stiu ca este ff greu asa, insa are apoi efecte! bafta!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca e greu sa uiti pe cineva la care tii, si eu am suferit mult dupa un baiat, dar asa a fost sa fie, nu o sa inteleg niciodata de ce a vrut sa ma fac sa sufar atat