| NinaLove a întrebat:

Imi place mult de un coleg de clasa... uneori se comporta foarte frumos cu mine(mai mult cand suntem singuri), iar alteori, nu prea.A jucat la scoala sticluta cu pupici si s-a nimerit sa se sarute cu cea mai buna prietena a mea, in acel moment mi-a batut foarte tare inima...Ieri mi-a spus ca e indragostit de mine, cred ca si eu, dar nu stiu ce sa fac, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu il placi, el te place, e timpul sa-ti arate ca este capabil sa inceapa cu tine o frumoasa relatie. Daca nu, nu ai ce face, trebuie sa-l lasi sa mai cresca. Asa sunt baietii, cresc mai greu la minte. Poate ai noroc ca el sa nu fie in acest caz.

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu el să vezi cum stă treaba cu adevărat, dă-i o șansă nu ai ce pierde.

| stark47 a răspuns:

Daca s-a indragostit de tine si pe tine te face fericita acest lucru, nu mai pierde timpul cu postari pe TPU, accepta sa fii cu el.

| Elliana534 a răspuns:

TU il placi el te place dar nu va merge pentru ca sunteti colegi de clasa. Crede-ma pentru ca o sa-ti para rau mai tz. Spune-i ca puteti fi prieteni, SA NU TE COMBINI CU COLEGI DE CLASA NICIODATA

| AdeutssaAde a răspuns:

Buna! Cred ca te pot ajuta.
Daca zici ca baiatul te place si tu il placi ce mai astepti? Incearca sa mai vb cu el...sa maiintri asa in subiectul asta si spui ca tiar place sa aveti o relatie...Eu asa am facut si mi-a mers relatie 3 luni jumatewinking
Funda?:O3:*:*