| andrada a întrebat:

Imi place mult de un coleg (mai demult eram f buni prieteni dar de la un timp are prieteni in clasa mai mari si sta numa cu aia + ca sunt unele de a6a care toata ziua flirteaza cu el) si nu stiu cum sa fac sa ma apropri mai mult de el. Inainte vb cu mine se vedea ca il interesa de mine, acum insa e minune de la Dumnezeu daca ma saluta macar. El e cel mai bun din cls si trebuie sa am note super daca vreau sa vb cu mine. El era f bun prieten cu mine vara trecuta ca pana atunci n-am avut decat calificative dar de cand a inceput cls a5a si au inceput notele serios nici nu se mai uita la mine (nu sunt chiar proasta dar el nu vb decat cu cei de 10 si daca ai luat un 9.25 deja esti prost in ochii lui. Cand suntem singuri se poarta frumos ca el cand e singur nu e golan numa cand e cu gasca lui atunci se crede mare si tare. Eu tin minte TOT ce am vb cu el p mess in vara dar azi am fost cu cls in excursie si era si el si le-a zis ceva la colegi gen " in vara cloe mi-a zis p mess ca a vazut un film super de groaza cu... "nu stiu ce si sa fiu sincera am ramas surprinsa ca mai stia. Azi s-a purtat chiar super ok cu mine (intr-un fel) dar imi vine sa mor cand ma gandesc ca unele colege vb cu el zilnic iar eu ma bucur cand ma saluta odata la 1 an. Cand se intampla sa vb cu mine pa panichez si spun numai prostii si partea rea e ca prietenul lui cel mai bun ma crede o pitipoanca. Cand ma bag cu el in vb imi rasp normal da' se vede pe el ca imi rasp numa ca sa scape de mine crying Cum sa fac sa fiu din nou asa apropiata de el ca mai demult si sa nu mai ma panichez cand vb?



Funda+vot

Răspuns Câştigător
| OneLa16 a răspuns:

Stai, citi ani ai?

2 răspunsuri:
| andrada explică:

12

| Baby a răspuns:

Are 10 sau 11 ani laughing