| Dakota a întrebat:

Imi place mult un Tip si nu stiu ce sa fac. Cu ce sa l impresionez. Sunt clasa a 7 a si el este a 9 a. Vreau niste sfaturi. Cu ce sa l impresionez... Va Rog. dau Fundoi puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna,pai in primul rand ar trebui sa incerci sa te imprietenesti cu acel baiat,sa stai mai mult in preajma lui,sa vb cu el pe mess diferite motive,sau daca e sa nu ai id lui il poti afla de la cineva, sa ii zambesti cand il vezi, sa ii faci complimente.Cand trece pe langa tine uita-te in ochii lui si vezi ce reactie are.Glumeste cu el,razi la glumele pe care le spune el, il poti ajuta daca e sa iti ceara ceva, dovedeste-i ca poate avea incredere in tine. Daca si el te va place sigur va iesi ceva intre voi.Bafta multakiss

| Missperfect a răspuns:

Eu zic sa fii tu insati! insa nu ar strica niste vorbe de prietenie asa sa il faci sa creada ca esti de partea lui ...eu stiu...dar sa nu faci greseala mea de ai spune unui baiat ca il placi pentru ca il faci prea sigur de el, sa te enerveze si sa te tachineze, etc sper ca ti-am fost de ajutor

| Dani_3600 a răspuns:

Dai idul de si incearcal sal inviti iti doresc mult norocwinkingwinkingwinking