| startreck97 a întrebat:

Imi place o fata la de la fosta mea scoala care e mai mica ca mine cu 2 ani.Ei nu cred ca ii place asa tare de mine; cum as putea sa o fac sa se indragosteasca de mine! vreau sfaturi!

Răspuns Câştigător
| johnsmith1890 a răspuns:

Intreab-o cand e mai libera sau mai putin ocupata happy Sfatul meu e sa nu te lasi pana nu reusesti ai incredere-n tine fii hotzbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| johnsmith1890 a răspuns (pentru startreck97):

Cu placere!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa felul cum pui problema, ai putea avea o sansa numai daca fata e prostuta. In acest caz foloseste-te de butonul pe care il ai intre urechi.

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns:

Fa`ti un alt id de baiat care sa fie mai putin dragut ca tine, da`i o poza spune`i exact varsta pe care o ai tu, zi`i ca esti plecat de 2 ani din tara si ai stat tot in orasul ei, ca ti`e dor de tara ca ai nevasta ca nu cauti combinatii dar iti place sa-ti mai aduci minte de casa ia`o usor interab`o unde`i place sa se plimbe, ce ii place sa faca in timpu liber ce trip de baieti ii plac afla tot ce poti afla ca ii place si apoi sari si tu pe treaba :P http://www.youtube.com/watch?v=6ZUCynfo0BI

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns (pentru startreck97):

laughing)rolling on the floor spor la treaba :d :*

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru startreck97):

Aa a mers bunnnn! big grin

| johnsmith1890 a răspuns:

Fii tu insuti happy vorbeste-i frumos invit-o la un suc... eventual la o plimbare ca amici si pe urma v-a avansa iti spun euwinking fii calm nu te grabi

Răspuns utilizator avertizat