| DenisY a întrebat:

Este o fata de la mine din scoala care imi place si ea tot ma place putin...bla bla...
Puteti sa-mi dati niste sfaturi ca sa se indragosteasca mai tare de mine sau de genul asta FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu esti cel care prin comportamentul si farmecul tau precum si prin mici atentii, poti sa ii atragi si mai mult atentia, astfel o vei incuraja si pe ea sa faca gesturi similare.Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mai mai mai copilasii mosului ce va place sa va inurcati aiurea, nu ati invatat nimic filme, cel mai usor sa iti cada fata la picioare este sa dai party cu tovarashi, o inviti si pe ea, dar mai cheama si alte fete ca sa nu intre in actiune paranoia secolului 21 "vai e o petrceere cu bous, fetele nu au ce cauta acolo, e periculos". bun odata aranjata petrecerea chemi fata ii pui ceva in pahar, usor usor pana o imbeti si e a ta

| neutrino a răspuns:

Arata-i ce nu i-ai aratat pana acum: sunt sigur ca ai si tu calitatile tale ascunse, pe care nu le-a vazut lumea.

| DenisY explică:

A si inca una eu sunt roman dar stau la Franta si ea este franceza

| PaRaZyTu a răspuns:

Pai fi natural, arata-ti sentimentele si fa-o fericita