| Maya355 a întrebat:

Imi place super mult de un baiat din noua mea clasa la liceu. ( mentionez ca am 16 ani ) Si cum sunt o fire mai sociabila si nu asa timida, m-am imprietenit cu el, am mers cu el si cu cativa prieteni si prietene de ale lui la mall, am obtinut si nr de telefon. Deci totul mergea PERFECT pana cand am vazut ca el o imbratiseaza mereu pe una tot de la mine din clasa. Si nu numai atat: se invarte mereu mereu mereu pe langa ea, face numai glume prin preasma ei, sta pe langa ea cam in fiecare pauza, se uita la ea in timpul orei. Si prietenii sa-i fac acelasi lucru. Ea se considera cea mai frumoasa dintre toate si cea mai perfecta Isi face mereu poze! Cred ca nici telefonul nu are atata memorie pentru cate poze isi face ea. Si e si fff populara.
Si mie care imi place TOTUL la el, sunt obligata sa il vad zi de zi cu limba scoasa dupa ea. Nici macar nu cred ca e potrivita pentru el Va rog Vreau un sfat ca sa ma placa
Apropo FUNDITA si VOT pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca o sa ai treaca -Probabil ca tipa respectiva are tipi la orice ora vrea ea -el daca face asta se incadreaza in categoria lingailor si e naspa.I-al de cat baga-i limba in gura undeva in privat si va fi al tau ...mai vb happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face, totusi. incearca sa-l ignori o saptamana doua, daca vezi ca nu se baga in seama cu tine inseamna ca nu are aceleasi sentimente ca si tine iar dragoste cu forta nu se poate, si zic eu ca ar fi mai bine sa nu incerci asa ceva, mai vorbim...