| Varsson a întrebat:

am o colega in clasa care cred ca ma place. mereu sta pe langa mine in pauza, ma trage de mana, si in ora imi trimite biletele; voi ce ziceti, ma place?

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Dar tie de ea? Daca te tine de mana da te placehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MeConstantine):

Oh,il "trage" de mana dom'le, nu il tine de mana. Eu zic sa mai astepte pana il trage e altceva, atunci poate sti sigurlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate il trage de altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dacă te trage de mână, te place.
Dacă te trage şi de altceva, înseamnă că te iubeşte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scrie in biletele? daca-s biletele de la ratb mototolite si aruncate la tine pe banca, te cam ia de fraier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate facturi de la telefon si nettonguelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu daca eram fata cred ca le trimiteam biletele scrise direct pe absorbante, sa vezi atunci intrebari...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe absorbante folosite? wowowowlaughing ele ar fi bine sa rapsunda pe prezervative, scris eventual sa gasesti si urme de buze, un pupic cevatongue